Lazerfun

2 Arenas AND MANY GAMES

Play like PROs. Explore a dark Labyrinth or the ruins of the legendary Aztecs.

Laser game Praha

 • 2 arenas

  Our Arenas offer unlimited fun. Walk into a dark Labyrinth or visit a historical area of Aztec ruins.

 • Many types of games

  Enjoy the game at full blast, the boredom is gone. Our Arenas are a source of  unlimited fun and offer you new possibilities in laser tag

 • Tu bude angl.text.

  See how it looks at our place. You can play all year round, we are just waiting for you.

Image alt text.
 • Parking

  You can park easily at our place at Ocelářská 17 or in the free of charge parking area at the  shopping mall Galerie Harfa (4 hours for free, than 50Kč/hour).

 • Gift Cards

  Give unforgettable fun-filled action as a gift. Please those close to you and give them a massive piece of fun. A great present for everyone

 • Membership

  Our membership pays off. Here is special price for you

NEWSLETTER

Chcete si užít zábavu, která je určena pro rodiny, přátele i kolektivy? Spoustu adrenalinu, legrace a napětí? Dostat se na chvíli do zcela jiného světa a zapomenout na běžné starosti a povinnosti? V tom případě je na čase užít si naživo pořádnou střílečku formou laser game.

Laser game Praha

Nevíte, co s volným časem? Chcete uspořádat nezapomenutelnou akci pro rodinu, přátele či kolegy a spolužáky? Pojďte si užít spoustu zábavy formou populární laser game. Oblíbená střílečka, kterou milují všechny věkové kategorie, a to včetně něžného pohlaví.

Adrenalin, napětí, legrace a také dostatek pohybové aktivity, tak přesně tak se nechá stručně charakterizovat lasergame Praha. Stačí si obléknout vestu se senzory, vzít do ruky laserovou pistoli a můžete vyrazit do arény plné laserových efektů a také soupeřů. Vašim úkolem je nahrát co nejvyšší skóre pomocí zásahů do vesty soupeře. O svůj život se rozhodně obávat nemusíte, protože jde o zábavu zcela bezbolestnou a nepotřebujete žádné speciální dovednosti.

Čeká vás neskutečný zážitek, na který jen tak nezapomenete a budete si chtít celou akci zopakovat znovu. Zábava, která rozhodně nikoho nenechá stát stranou, vtáhne do děje a udělá z vás týmové hráče.